الکتروپمپ موتوژن به عنوان خوشبو کننده ی هوا مورد استفاده قرار می گیرد

الکتروپمپ موتوژن اثر قابل توجهی در کنترل فشار اب به اثبات رسانده است و بیمه سلامت با توجه به تقاضای کادر درمانی و بیماران اعمال شده است.

در حسابرسی پارلمانی کمیته بهداشت و رفاه مجلس ملی که ماه گذشته برگزار شد، اشاره شد که استفاده از پمپ های آب به دلیل مسائل قیمت گذاری برای مردم دشوار است.

یکی از اعضای حزب دموکرات کره، گفت: “مردم یک پمپ آب خریداری می کنند و شرکت بیمه سلامت ملی تا 1.19 میلیون وون برای هزینه های پزشکی بازپرداخت می کند.

با این حال، قیمت واقعی پمپ آب است. بین 2.5 میلیون و 2.8 میلیون وون.» وی همچنین خاطرنشان کرد: با مبلغ 1.3 میلیون وون که شخص پرداخت می کند، بار بسیار سنگینی است.

وی با بیان اینکه باید بررسی شود که آیا تفاوت هزینه بین قیمت تمام شده و بازار زیاد است یا خیر، آیا شرکت قیمت تمام شده را اشتباه ارزیابی کرده است یا شرکت قیمت را افزایش داده است.

همچنین برای استفاده مناسب نیاز به یک طرح جبرانی داریم. او گفت: باید یک عدد نیز وجود داشته باشد. همانطور که چانگ چون سوک اشاره کرد.

یافتن پمپ های آب را در مقایسه با نیازهای مردم در محیط های پزشکی واقعی تجویز کند، دشوار است. یک فردکه به مدیفنا نیوز گزارش داده بود.

گفت: “از مقاله ای فهمیدم که پمپ آب خوب است، بنابراین به بیمارستان های محلی رفتم، اما جایی نبود که آنها را تجویز کند.” در هر جایی تجویز شده است.»

مدیر پزشکی داخلی، که خواست نامش فاش نشود، گفت: «درست است که تجویز پمپ های آب حتی در موسسات پزشکی در سطح بیمارستان های دانشگاهی دشوار است.

اما درمان بیمارانی که از پمپ های آب به صورت خصوصی استفاده می کنند، دشوار است. از  هستند و در صورت استفاده برای اولین بار نیاز به آموزش و مدیریت بیشتری است که عمومی توان پرداخت آن را ندارند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.