خمیر دندان ذغالی بنسر benser- پخش عمده بازرگانی تندیس

خمیر دندان ذغالی بنسر

خمير دندان ذغالی بنسر به صورت علمی فرموله شده و برای مبارزه با بوی بد دهان ساخته شده است. اين محصول حاوی کربن فعال با بالاترين حد سفيد­کنندگی بوده و به عنوان تميزکننده ­ای کامل باعث حذف گسترده لکه­ های مواد غذایی مانند چای، قهوه، لکه ­های ناشی از مصرف دخانيات و … می­ شود.

پودر کربن فعال خوراکی به علت داشتن سطح ويژه، تخلخل بالا، پوک و منفذی بودن، دارای ظرفيت جذب بالا بوده که میتواند ذرات ريز و رنگ­های خوراکی را به خود جذب کرده و با عمل مسواک زدن از حفره دهانی خارج نمايد.

خمیر دندان سفید کننده ذغالی بنسر

خواص
سفیدکننده دندان­ها بدون فرسایش سطح دندان
سفیدکننده دندان­ها بدون آسیب رساندن به مینا و تاج دندان
حذف جرم­ها و لکه­ ها از سطح دندان
یکی از دلایل اصلی لکه و جرم دندان ماده ای به نام تانن است، کربن فعال می­ تواند ماده­ ی تانن را که در قهوه و چای و انواع خوراکی­ها یافت می­ شود را به خود جذب کرده و آنها را از روی دندان جدا کند.

جلوگیری از انباشت باکتری­های مضر در حفره دهانی
با جذب ذرات بسیار ریز خوراکی از روی زبان و بین دندان­ها از ایجاد بوی بد در دهان جلوگیری می­ کند.
از خمیر دندان ذغالی بنسر می­توان به صورت روزانه استفاده کرد.
دارای مواد طبیعی بوده و اثر مواد شیمیایی را ندارد.

با مصرف روزانه خمیر دندان ذغالی بنسر از تمیزی و سفیدشدن دندان­های خود شگفت­زده خواهید شد!!

استفاده از ذغال در زندگی انسان از کجا آمده است؟

استفاده از ذغال قرن­هاست که در اغلب کشورها به عنوان شوینده، سفیدکننده و بوگیر استفاده می­شود، زیرا ذغال به طور طبیعی دارای درصد اندکی کربن فعال است و چون سطحی متخلل دارد از روزگاران قدیم کاربرد فراوانی در زندگی پیدا کرده است، اما امروزه به صورت علمی ثابت شده است که این نوع ذغال، دارای ناخالص­یهای فراوان بوده و مواد سمی و مضر بسیاری در آن وجود دارد که می­تواند به سلامتی جانداران آسیب برساند.

باید متذکر شویم ما در تولید محصولات خود از کربن فعال استفاده می­کنیم نه ذغالی که معمولا به ذغال کبابی یا عناوین دیگر معروف است.

کربن فعال (Carbon Activated or Charcoal Activated)

کربن فعال که به آن ذغال فعال نیز گفته می­شود نوع خاصی از کربن است که در فرایندی فیزیکی و شیمیایی به ذرات بسیار ریز با سطح جاذب بسیار زیاد تبدیل می­شود که می تواند گازها، رنگ های خوراکی، سموم، باکتری و … را به خود جذب نماید.

خمیر دندان ذغالی بنسر

انواع کاربرد کربن فعال

– کاربردهای صنعتی مانند: استفاده در تصفیه آب، انواع بوگیرها و…

– کاربردهای دارویی با درجه خلوص بسیار بالا که باید فود گرید باشد، مانند: داروهای شستشو دهنده معده

– کاربردهای آرایشی و بهداشتی با درجه خلوص بسیار بالا مانند: استفاده از آن در تولید شامپو ها، خمیر دندان ها و…

در ساخت خمیر دندان ذغالی باید از نوع فود گرید آن با درجه خلوص بسیار بالا استفاده شود که شرکت بنسر خود را ملزم به رعایت استفاده از آن در ساخت خمیر دندان­های خود می­داند.

کربن فعال به دلیل داشتن خواص زیر دارای کاربرد بسیار زیادی در تولید محصولات آرایشی و بهداشتی دارد:

خاصیت جذب کنندگی بسیار بالا به عنوان سفیدکننده دندان
جلوگیری از انباشت باکتری­های مضرر در حفره دهانی
جذب کننده آلاینده­ هایی که باعث آلودگی سطح پوست و مو می­ شوند.
جذب کننده رنگ­های خوراکی
جذب کننده مواد بسیار ریز خوراکی که در لابلای دندان باقی مانده و با عمل مسواک زدن خارج نمی­ شود.

آیا استفاده از خمیر دندان ذغالی بنسر باعث سیاه شدن دندان و لثه­ ها می­ شود؟
خیر، به دلیل این که در ساخت خمیر دندان ذغالی بنسر از کربن فعال استفاده شده است (نه ذغال) و این ماده به دلیل یونی بودن می­تواند با آب جاذبه برقرار کند، بنابراین در آب حل­ شده و با شست­و­شوی دهان با آب به طور کامل از دهان خارج می­ شود.

آیا می­توان از خمیر دندان ذغالی بنسر هر روز استفاده نمود؟
بله، به دلیل این که کربن فعال موجود در این خمیر دندان دارای ذرات بسیار ریز و نرم می­باشد و باعث ایجاد فرسایش در روی دندان­ها نمی­ شود، بنابراین می­توان آن را به طور روزانه استفاده کرد.

آیا در ساخت این خمیر دندان از ذغال استفاده شده است؟
خیر، همانطور که از قبل گفته شد در ساخت این خمیر دندان ذغالی از کربن فعال استفاده شده است.

تفکر کاربرد ذغال در خمیردندان ممکن است عجیب به نظر برسد! اما آیا تاکنون از تمیز شدن بین دندانهای خود شگفت زده شده اید؟

خوب،خمیردندان ذغالی بنسر می تواند عمیق تمیز کند! فرمول ضدباکتری این خمیردندان، باکتری ها را تا بیش از 90% کاهش داده و درحال حاضر این فرمول علمی به عنوان برترین تمیز کننده عمیق شناخته شده است.

شاید استفاده از خمیر دندان ذغالی که دهان به شدت سیاه می شود، در اولین مرتبه موجب نگرانی از ماندن لکه ها در دهان گردد اما پس از شستشو، در کمال تعجب مشاهده می شود که بی درنگ سیاهی ها کاملاً از بین رفته و دندانها به شدت تمیز و صیقلی می گردند.

بعد ازچندین بار استفاده دندانها به طرز محسوسی سفیدتر می شوند. خمیر دندان ذغالی، به دلیل وجود شارکل، بوی بد دهان را نیز جذب کرده و دهان را خوشبو می کند.

برخی از تحقیقات و یافته ها، نشان از اثرات کشیدن سموم از دهان و برطرف شدن لکه ها دارد. استفاده منظم از این خمیر دندان حاوی کربن اکتیو، از ایجاد جرم جلوگیری کرده و دندانها را کاملاً سفید می کند و همچنین به طور موثر دندانها را سفیدتر نگه می دارد.

اين محصول حاوی کربن فعال با بالاترين حد سفيد کنندگی بوده و به عنوان تميزکننده ای کامل باعث حذف گسترده لکه های مواد غذایی مانند چای، قهوه، لکه های ناشی از مصرف دخانيات و … می شود.

پودر کربن فعال خوراکی به علت داشتن سطح ويژه، تخلخل بالا، پوک و منفذی، دارای ظرفيت جذب بالا بوده که می تواند ذرات ريز خوراکی و رنگ را به خود جذب کرده و با عمل مسواک زدن از حفره دهانی خارج نمايد.

– سفيد کننده طبيعي بدون آسيب به مينای دندان

– از بين برنده بوی بد دهان

– مناسب استفاده روزانه

خمیر دندان ذغالی بنسر

ذرات کربن و جلوگیری از پوسیدگی دندان:

ذرات کربن در خمیر دندان‌ها در مقیاس میکروسکوپی می‌توانند با استفاده از جذب باکتری‌های مضر، تولیدات این باکتری‌ها و تغییر یونی سطوح دندان مانع از اتصال مجدد آن‌ها به دندان‌ها شده و از پوسیدگی دندان جلوگیری کنند. البته همه این موارد مکانیسم‌های علمی برآورد شده برای این مواد است.

اثرات سایشی این مواد از نظر مکانیکی در پاکسازی سطوح دندانی می‌تواند مؤثر باشد و امروزه مطالعاتی در مورد اثرات ضد سرطانی این مواد هم صورت گرفته است که نتایج رضایت‌بخشی در مراحل اولیه نشان داده‌ است. همچنین گفته شده است که این ذزات در صورت بلع مضر نیستند و خطری را متوجه سلامت فرد نمی‌کنند.

خمیر دندان ذغالی بنسر

خمیر دندان ذغالی بنسر یک تمیزکننده کامل است که برای مبارزه با میکروب هایی که عامل بوی بد دهان هستند طراحی شده است.
خمیر دندان ذغالی بنسر حاوی کربن فعال است و با حذف کامل لکه های مواد غذایی و دخانیات، بالاترین حد سفیدکنندگی را برای دندان ها به همراه می آورد. استفاده منظم از ایجاد جرم جلوگیری کرده و همچنین بطور موثر دندان ها را سفیدتر نگه می دارد.

– خمیر دندان ذغالی بنسر می تواند عمیق تمیز کند.

– فرمول ضد باکتری این خمیردندان، باکتری ها را تا بیش از 90% کاهش داده و درحال حاضر این فرمول علمی به عنوان برترین تمیز کننده عمیق شناخته شده است.

بازرگانی تندیس 09120853510

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.