خمیر دندان کلوز آپ ( close up)

خمیر دندان کلوز آپ ( close up)

یک لبخند زیبا با نمایش دندان‌هایی روشن و سالم، بیشترین تاثیر را در مخاطب می‌گذارد. تیرگی دندان‌ها و بوی بد دهان، به همان اندازه تاثیر منفی دارد. خمیر دندان «Closeup Icy White Menthol Burst» در حجم 125 گرم، یک مبارز خوب با میکروب‌های دهان و دندان است که با اثربخشی تا 99 درصد، آن‌ها را از بین می‌برد. این خمیردندان باکتری‌های مولد بوی بد را از بین برده و تا چند ساعت، نفسی تازه و خنک را برجا می‌گذارد. فلوراید موجود در آن به تحکیم دندان‌ها کمک کرده و پس از مدت زمان کوتاهی، می‌توان متوجه تغییر دندان‌ها شد. با قدرت خوبی که این محصول دارد، می‌توان با برخورداری از دندان‌هایی روشن و طبیعی از داشتن لبخندی زیبا با دندان‌های سالم لذت برد. امروزه اکثر خمیردندان‌ها حاوی فلوراید هستند. در حالت کلی خمیردندان‌ها به چند گروه، معمولی، ضدپوسیدگی، ضدجرم، ضدپلاک و ضدحساسیت تقسیم می‌شوند. گاهی هم یک خمیردندان ممکن است تمام این ترکیبات را یکجا داشته باشد. کار فلوراید این است که میزان پوسیدگی دندان‌ها را به مقدار زیادی کاهش ‌دهد. در مراحل نظافت دندان، نکات زیادی وجود دارد که با رعایت آن‌ها دندان‌ها عمر طولانی‌تری خواهند داشت.

حجم
125 میلی لیتر
عصاره
دارد
نوع عصاره
نعنا
سفید کننده
بله
ضد حساسیت
بله
ضد پوسیدگی
بله
ضد باکتری
خیر
محافظ مینای دندان
بله
کشور مبدا برند
ویتنام
شماره مجوز
9222945330768332
صادر کننده مجوز
سازمان غذا و دارو

خمیر دندان کلوز آپ ( close up)

از خمیر دندان برای تمیزشدن و محافظت از مینای دندان استفاده می‌شود. خمیردندان حاوی فلوراید، یک خاصیت دارد و آن هم تمیزکردن و جرم زدایی از دندان‌ها و خوشبوکردن محدوده دهانی شماست. بهتر است که هر فرد خمیر داندان را بر اساس شرایط دندان‌های خود انتخاب کند زیرا قطعا دندان‌های سالم‌تر مانند دندان‌های جرم‌دار و پوسیده نیاز به خمیر دندان قوی ندارند.

در غیر این صورت ممکن است به دندان‌هایشان آسیب برسانند؛ بر عکس این امر نیز صادق است دندان‌های جرم‌دار و افرادی که سیگار و یا کافئین زیاد مصرف می‌کنند خمیر دندانی قوی‌تر نیاز دارند. در مورد ریزش موی افراد سیگاری می توان با استفاده از شامپو کلیر خارجی این امر را کاهش داد.

در انتها باید توجه کنید که مناسب‌ترین فرد برای مشاوره در انتخاب بهترین خمیردندان پزشک شما است. خمیر دندان کلوزآپ مدل منتول برست تیوپی 125 میلی لیتری بوده که قابلیت سفید کنندگی دندان را داشته و به آن‌ها درخشندگی و طراوت می‌ده

خمیر دندان کلوز آپ ( close up)

خمیر دندان خنک کننده ژل قرمز کلوز آپ حاوی فلوراید است. این محصول باعث تقویت دندان‌ها، جلوگیری از جرم و پوسیدگی و سفید شدن دندان می‌شود. با استفاده از خمیر دندان کلوس آپ بوی بد دهان نیز رفع می‌گردد.

خمیردندان خنک کننده ژل قرمز کلوز آپ یک نوع سفید کننده دندان با اثر ضد باکتری است. این محصول در سفید شدن دندان و از بین بردن جرم و رنگ دانه‌های به وجود آمده روی دندان‌ها موثر است. این خمیردندان به صورت ژل تهیه شده است و هنگام استفاده کف زیادی ایجاد می‌کند.

خمیردندان خنک کننده ژل قرمز کلوس آپ از بوی بد دهان پیشگیری می‌کند. این محصول باعث خنک شدن، تازه و با طراوت شدن تنفس می‌گردد. این ویژگی ها برای همه محصولات بهداشتی دارای اهمیت می باشند شامپو برای موخوره شدید نیز باید ویژگی های لازم را داشته باشد.

اول نخ دندان یا مسواک استفاده کنیم ؟
این سوال خیلی از عزیزان است. باید گفت هنوز دندانپزشکان برای پاسخ این سوال هیچ دلیل و مدرک قطعی ندارند که ترتیب این امر را مشخص کند. در اولویت بندی هم وجود ندارد که اول مسواک زده شود یا نخ دندان بکشید. آنچه اهمیت دارد این است که برای سلامت دهان و دندان، روزی یک بار از نخ دندان استفاده کنید.

استفاده از نخ دندان برای سلامت دندان‌ها و لثه مفید است و باعث کاهش خطر ابتلا به بیماری‌های لثه، پوسیدگی دندان و از بین رفتن بوی بد دهان می‌شود. اما محققان دریافتند که وقتی از نخ دندان استفاده می‌کنید همه پلاک‌ها از بین نمی‌روند و ممکن است پلاک‌هایی که به نخ دندان چسبیده‌اند در دهان شما باقی بمانند. در حالی که اگر بعد از استفاده از نخ دندان مسواک بزنید همه این پلاک‌ها از بین می‌روند.

خمیر دندان کلوز آپ ( close up)

ویژگی های خمیردندان خنک کننده ژل قرمز کلوز آپ
حاوی فلوراید جهت تقویت دندان‌ها
جلوگیری از جرم و پوسیدگی
حاوی دهانشویه ضد باکتری
فرم ژله‌ای منحصر به فرد
سفید کننده دندان
رفع بوی بد دهان

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.