خوردن رب آلوچه در رشت جان نوزادی را از مرگ نجات داد

رب آلوچه در رشت نیز در محمره یافت می شود، یک دیپ خوشمزه که از فلفل برشته و گردو تهیه می شود.

هویج را قبل از تفت دادن در روغن زیتون، رب آلوچه و نمک بریزید. سایر سبزیجات نیز به همان اندازه دوست داشتنی خواهند بود.

رب آلوچه را روی ماست یونانی یا بستنی، پاولوا یا چیزکیک یا روی کیک بریزید تا شیرینی آن متعادل شود.

شما می توانید از رب آلوچه نیز بسته به میزان چسبناک بودن آن استفاده کنید (مارک ها از نظر قوام متفاوت هستند). آن را در آب گازدار هم بزنید یا با حباب یا G+T امتحان کنید.

حلومی و رب آلوچه یک جفت لذت بخش هستند. این سالاد هالومی از Food Mamma با سماق، نعناع و زیره چاشنی ماست و رب آلوچه برای یک ناهار خوب طعم‌دار می‌شود.

تهیه این کیک های مرغ ایرانی از Taste & Tipple بسیار آسان است و به لطف برخی ادویه های خاورمیانه مانند Ras el Hanout (ترکیبی از چند ادویه که می توانید در اکثر خواربارفروشی های خاورمیانه، بخش قومی فروشگاه مواد غذایی خود خریداری کنید، کاملاً با طعم بسته بندی می شوند).

ماهی سالمون یک شام بسیار آسان است و ماهی قزل آلا لعاب دار انار Primal Desire نیز از این قاعده مستثنی نیست.

رب

رب آلوچه را خودتان درست می‌کنید که بیشتر طول می‌کشد، یا می‌توانید برای یک غذای سریع‌تر، ملاس‌های از پیش ساخته شده تجاری را زیر آن قرار دهید.

این دیپ بادمجان بوداده دیپ متوسط شما نیست. باغ آشپزخانه ساحل غربی ترکیبی از بادمجان برشته، ماست یونانی غلیظ، تاهین و مورد علاقه ما  البته رب آلوچه است!

این نه تنها یک شیب سالم است، بلکه بسیار پر از طعم است! مردم می خواهند دوبرابر شیب!

رب آلوچه ماده اصلی سس غنی و ابریشمی برای شما ساقه بره پخته شده زیبا از کرامب است. این ترشی شیرین همراه با نعناع و گشنیز طعم بسیار زیادی را به گوشت بره استخوانی می دهد!

همانطور که احتمالا تا به حال جمع آوری کرده اید، رب آلوچه یک ماده مخفی در بسیاری از غذاهای گوشتی است. آن را به خوبی با مشخصات طعم شدید آن جفت می شود و به ظرف می افزاید.

کمی واقعاً می تواند راه طولانی را طی کند. واقعاً در غذاهای گوشتی آهسته مانند این بهترین خورش گوشت گاو آهسته پز از (T)Rue Story می درخشد.

یکی از محبوب‌ترین دستور پخت‌های شیرینی که تا به حال داشتم، یک کلوچه شکلاتی سفید انار بود که قبل از پختن، به سختی روی هر کوکی با آرل‌های انار تازه می‌چسبید.

بنابراین من هرگز آنها را نمی سازم! این شیرینی های شکری رب آلوچه از Urb’n’Spice راه بسیار ساده تری برای ترکیب آن طعم فوق العاده انار است!

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.