خوردن کلوچه سنتی کاشان منجر به حادثه دلخراش یک اتوبوس شد

این کلوچه سنتی کاشان گردویی شکلاتی ساده راهی خوشمزه برای هدیه دادن به دوستداران آجیل در خانواده شما هستند.

چیپس های شکلات تیره نیمه شیرین، گردوهای خرد شده، و پاشیدن نمک دریای روشن برای متعادل کردن طعم ها، این شیرینی را تبدیل به یک شیرینی دلپذیر می کند تا در آن شب های تاریک که به پاییز و زمستان می رویم، از آن لذت ببرید.

همه عاشق بافت جویدنی و رنگی داخل آن خواهند شد که مشخصه بهترین کلوچه های گردویی چیپسی شکلاتی است!

ضخیم و خاردار  این دستور پخت شیرینی شکلاتی گردویی به شما یک کلوچه غلیظ و غلیظ رضایت بخش می دهد تا دندان هایتان را در آن فرو کنید.

از روش ساده من برای سرد کردن خمیر، استفاده از مقدار مناسب آرد و زمان پخت صحیح آن کلوچه شکلاتی گردویی جویدنی که آرزویش را داشتید، پیروی کنید.
کلوچه عالی باید با آن حالت لطیف لذیذ در دهان شما ذوب شود. این با استفاده از مقدار مناسب کره به دست می آید.

در این کار کوتاهی نکنید. بیرون آوردن کلوچه ها از فر قبل از اینکه کاملاً پخته شوند نیز به شما کمک می کند تا از خشک شدن کلوچه ها جلوگیری کنید.

اگر می خواهید خوشمزه ترین کلوچه ها را بپزید، توصیه می کنم از بهترین موادی که می توانید بخرید استفاده کنید.

کلوچه

ترکیبی از شکلات تلخ با کیفیت بالا، گردوی برشته شده، و پاشیدن نمک دریا طعمی کامل را ایجاد می کند که شما را شگفت زده خواهد کرد.

حتی اگر در آشپزخانه مبتدی هستید، این دستور پخت شیرینی شکلاتی گردویی با نتایج شگفت‌انگیزی برای تحت تاثیر قرار دادن خانواده و دوستانتان آماده است.
شما یک نانوای ستاره خواهید بود زیرا من دقیق ترین و جامع ترین دستور پخت کلوچه گردویی با چیپس شکلاتی را نوشته ام. هیچ نکته یا ترفندی از قلم نیفتاده است.

یک کلوچه میوه ای با کمی ترش که با شکلات شیرین عالی می آید. اگر گردویی که می‌خرید برشته نشده‌اند، ارزش آن را دارد که آن‌ها را برای چند دقیقه در تابه خشک یا در فر برشته کنید تا طعم آجیل‌شان ظاهر شود.

با خیال راحت آنها را بدون برشته رها کنید زیرا به هر حال در فر می پزند!
از چیپس های شکلات تلخ با کیفیت بالا استفاده کنید. به دنبال مارک هایی با 70 درصد کاکائو یا بالاتر باشید تا طعمی پیچیده تر داشته باشید. می توانید شکلات تلخ را با شکلات شیری جایگزین کنید اما طعم آن بسیار شیرین تر خواهد بود.

این دستور پخت شیرینی شکلاتی گردویی ساده است، اما برای کلوچه های عالی، آموزش دقیق من را دنبال کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.