دوخت حوله تن پوش sarev از براده های طلا توسط خیاط

حوله تن پوش sarev که ابعاد استاندارد آنها 70*140 سانتی متر است، حوله حمام متوسط ​​محسوب می شود. به هر حال، آنها برای استفاده در حمام نیز مناسب هستند. حوله حمام سنتی دارای ابعاد 80×160 سانتی متر است.

همچنین محصولاتی با ابعاد 100×150 یا 90×160 سانتی‌متر وجود دارد، این حوله‌های بزرگ هستند که می‌توانید کاملاً خود را در آن بپیچید، بنابراین در حمام، سونا و سواحل گسترده هستند.

برای همین منظور از محصولاتی با پارامترهای 80×200 سانتی متر استفاده می شود.علاوه بر این، تولید کنندگان حوله هایی با اندازه های بزرگ تولید می کنند که تقریباً شبیه پتوهای تری هستند: 175×250، 175×200، 160×200، 150×250، 150×200 سانتی متر.

حوله

نحوه انتخاب منسوجات خوب
بنابراین، با دانستن استانداردهای GOST، تعیین اندازه حوله ها و دامنه آنها آسان است. با این حال، انتخاب مواد با کیفیت به همان اندازه مهم است. پارچه تری، که از آن حوله های هتل ها، اسپا و سایر موسسات مشابه ساخته می شود، چندین ویژگی اصلی دارد:

تراکم برای تعیین این پارامتر باید به چند گرم در متر مربع (از 300 تا 800 واحد) توجه کنید. هر چه این شاخص بالاتر باشد، پارچه متراکم تر است و بهتر جذب می شود. با این حال، به عنوان یک قاعده، استفاده از چنین محصولاتی بسیار راحت نیست، زیرا آنها سنگین و نسبتاً سفت و سخت هستند و علاوه بر این، گران هستند.

بنابراین، محبوب ترین مقادیر 300-500 گرم در متر مربع است.
طول شمع پرزهای کوتاه رطوبت را بدتر جذب می کنند، اما شکل خود را بهتر حفظ می کنند، به این معنی که چنین محصولی ماندگاری بیشتری دارد.

شمع بلند رطوبت بیشتری دارد و در لمس خوشایند است، اما ظاهر خود را سریعتر از دست می دهد.
محل حلقه پرزها می توانند هر دو طرف حوله یا فقط یک طرف را بپوشانند.
بریده و نتراشیده گاهی اوقات شمع تا حدی بریده می شود و نخ هایی با طول های مختلف باقی می ماند که امکان به دست آوردن الگوهای برجسته را فراهم می کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.