شیلد صورت کودک در طرح های مختلف

شیلد صورت کودک در طرح های مختلف

اکثر ماسک‌ها یک‌بار مصرف هستند و در نتیجه امکان استفاده از آنها بیش از یکبار وجود ندارد. اما شیلد را به دفعات مختلف می‌توان مورد استفاده قرار دهید. به طور کلی می‌توان گفت که شیلدها محافظت بهتری نسبت به ماسک‌ها روی صورت ایجاد می‌کنند و با استفاده از آنها در برابر بیماری‌ها بیشتر می‌توان ایمن بود. شیلدها را مدت زمان بیشتری می‌توان روی صورت تحمل کرد ولی تحمل ماسک به صورت طولانی مدت روی صورت سخت‌تر است. شیلدها بسیار مقرون به صرفه‌تر از ماسک‌ها هستند چون همان‌طور که گفته شد محدویتی در دفعات مصرف آنها وجود ندارد و به همین دلیل تهیه آنها کاملا مقرون به صرفه است. فردی که از شیلد استفاده می‌کند دیگر به صورت ناخودآگاه صورت و بینی خود را توسط دست لمس نمی‌کند و به این ترتیب احتمال انتقال بیماری کاهش می‌یابد.

شیلد صورت کودک در طرح های مختلف

شیلد صورت کودک در طرح های مختلف

بازیگوشی و شیطنت جز جدا نشدنی از کودکان است. آنها بوسیله بازی و نقش پذیری،دنیای پیرامون خویش را بهتر و کاملتر درک می کنند و از طریق بازی کسب تجربه می کنند. کودک سالم و بانشاط بازیگوش تر می شود که البته این نشان دهنده هوش و ذکاوت کودکان نیز هست. در بحث نمایش خلاق و کارگاه های مادر و کودک مسئله بازی بطور علمی هدایت می شود چرا که کارشناسان حوزه نمایش خلاق معتقدند که این کارگاه ها، کارگاه انسان پروری می باشد. اما متاسفانه در حال حاضر بدلیل شیوع بیماری خطرناک کرونا و مراقبت ها و پیشگیری های شدید،کودکان از حق بازی کردن محروم شدند و ناخودآگاه از دنیای کودکی خویش دور شده و از لذت کودکی و بازی دور می مانند.

شیلد صورت کودک در طرح های مختلف

روش های پیشگیری از بیماری کرونا علاوه بر شستشوی دست ها که البته اگر با چاشنی بازی همراه شود برای کودک لذت بخشتر خواهد بود، استفاده از ماسک های کودک و شیلد محافظ کودک می باشد. زمانی که کودک از شیلد محافظ صورت کودکان استفاده می کند احتمال تماس دست ها با چشم ها و دهان بسیار کمتر می شود و در عوض کودک براحتی و بدون زحمت می تواند بازی کند و از حق طبیعی خویش بهرمند شود. تنوع شیلدهای محافظ صورت کودک باعث می شود کودک هیجان بیشتری برای استفاده از آن داشته باشد.

شیلد صورت کودک در طرح های مختلف که دارای 12 طرح زیبا میباشد که کودکان دلبند را به استفاده از ان ترغیب میکند و با استفاده از ابر نانویی که در قسمت بالای ابرو قرار داره هیچگونه حساسیتی ایجاد نمیکنه

شیلد صورت کودک در طرح های مختلف به صورت عمده و بسته بندی 12 عددی با نازل ترین قیمت ممکن ارائه میشود

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.