ظروف یکبار مصرف تم تولد جایگزین مناسب تزیینات داخلی دکوراسیون

ظروف یکبار مصرف تم تولد یک بخش کلیدی از استراتژی تجاری رستوران های زنجیره ای فست فود در ایالات متحده بود.

برای اینکه مدل کسب و کار کار کند، زنجیره های فست فود، به ویژه مک دونالد، باید از طریق کمپین های تبلیغاتی، مصرف کنندگان را متقاعد می کردند که ظروف غذاخوری خود را به سطل زباله حمل کنند تا از هزینه های نیروی کار در تمیز کردن جداول جلوگیری شود.

با ایجاد سفارشی که در آن مشتریان به حمل ظروف یکبار مصرف تشویق می شوند، می توان بخشی از هزینه های داخلی ظروف یکبار مصرف را جبران کرد.

بر اساس گزارش آژانس حفاظت از محیط زیست ایالات متحده، بسته بندی های کاغذی و پلاستیکی مواد غذایی دور ریخته شده در جریان زباله جامد شهری این کشور 1.3 درصد (از نظر وزن) زباله های جامد شهری را در سال 2007 تشکیل می دهد.

آژانس حفاظت از محیط‌زیست ایالات متحده همچنین می‌گوید که یک اقدام پیشگیری از زباله که اغلب به آن اشاره می‌شود، استفاده از بشقاب‌ها، فنجان‌ها و دستمال‌های قابل شستشو به جای انواع یکبار مصرف است.

ظروف

تولید کنندگان محصولات یکبار مصرف اغلب نشانه های “قابل بازیافت” یا “لطفا بازیافت” را روی محصولات خود وارد می کنند.

با این حال، در دسترس بودن و اثربخشی چنین کمپین های بازیافتی محدود است.

رویکرد رایج رستوران‌هایی که دارای ظروف یکبار مصرف هستند، برچسب زدن یک یا چند سطل زباله به‌عنوان «بازیافت» است، اگرچه در واقع، میزان شستشوی مورد نیاز برای بازیافت مؤثر، چنین «بازیافت» را غیرواقعی می‌سازد.

علاوه بر شستشوی سبز، هدف از این رویکردها تشویق مصرف کنندگان به خرید ظروف یکبار مصرف است.

برخی از کارشناسان ممنوعیت کامل بسته بندی یکبار مصرف را تنها راه حل می دانند.

امیدواریم روشن باشد که استفاده از ظروف پلاستیکی یکبار مصرف در صورتی که بهترین گزینه برای محصول شما باشد، اشکالی ندارد.

به هر حال، بسته بندی پایدار بسته بندی است که با معیارهای هزینه و عملکرد تعیین شده توسط بازار مطابقت دارد.

شما می خواهید مطمئن شوید که کمترین تأثیر ممکن بر محیط زیست وجود دارد. اگر این کار را انجام دهید، می توانید در عین داشتن بهترین بسته بندی ممکن، به اهداف پایداری خود برسید.

به عنوان مثال، دولت چین اعلام کرد که تا پایان سال 2020، کیسه های غیرقابل تجزیه در شهرهای بزرگ ممنوع خواهد شد و تا سال 2022، این سیاست در شهرک های کوچکتر اجرایی خواهد شد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.