قلاده سگ با سنسور تشخیص طلا با وایتکس

اگر بوی وایتکس وارد ریه شود چه کنیم؟ سفید کننده به دسته بزرگی از ترکیبات مورد استفاده برای سفید کردن یا روشن کردن رنگ مواد اشاره دارد. آنها اغلب برای تمیز کردن و ضد عفونی استفاده می شوند.

سفید کننده ها اکثر انواع ویروس ها، باکتری ها، کپک ها، کپک ها و جلبک ها را از بین می برند یا کنترل می کنند.
موارد دیگر کمتر مستند شامل تشخیص طلا با وایتکس ،کشتن علف های هرز و حفظ گل های شاخه بریده است. به این ترتیب، سفید کننده ها در همه جا وجود دارند.
سفید کننده بر پایه کلر است مانند هیپوکلریت کلسیم (پودر سفید کننده) و غیر کلر (بر پایه پراکسیداز). این فعالیت به بررسی علت، پاتوفیزیولوژی و ارائه سمیت سفیدکننده می پردازد و بر اهمیت یک تیم بین حرفه ای در مدیریت این بیماران تاکید می کند.
سفید کننده به دسته بزرگی از ترکیبات مورد استفاده برای سفید کردن یا روشن کردن رنگ مواد اشاره دارد. آنها اغلب برای تمیز کردن و ضد عفونی استفاده می شوند.
سفید کننده ها اکثر انواع ویروس ها، باکتری ها، کپک ها، کپک ها و جلبک ها را از بین می برند یا کنترل می کنند.
عمل سفید کننده از طریق اکسیداسیون یا احیا صورت می گیرد.

سفید کننده های کلر از طریق اکسیداسیون عمل می کنند. آنها پیوند شیمیایی کروموفور (بخش رنگدانه رنگدانه) را می شکنند و آن را با نور غیر واکنش نشان می دهند.

حساسیت به وایتکس کاهش پیوندهای دوگانه را به پیوندهای منفرد تبدیل می کند و دوباره آنها را نسبت به نور مرئی غیر فعال می کند.

یکی دیگر از ویژگی های جالب و مفید سفید کننده ها به خواص ضد میکروبی (ضدعفونی کننده) آنها مربوط می شود.

زمستان و همکاران مشاهده کردند که درمان خانگی استنشاق گاز جوهر نمک و وایتکس سفید کننده ها با دناتوره کردن (بازکردن) پروتئین های باکتریایی ضدعفونی می شوند و باعث می شوند که آنها به هم چسبیده و بی فایده شوند. این همان واکنش پختن تخم مرغ است. به همین ترتیب، تخم مرغ را نمی توان نپخته کرد.

 • منابع:
  1. Bleach Toxicity
 • تبلیغات: 
  1. سیب زمینی منبع کاملی از نشاسته
  2. شکلات پر فایده برای سلامتی
  3. لباس مجلسی،از پارچه های شفاف
  4. نسخ خطی کاشی باستانی

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.