مبلی که راحتی را به شما تضمین می دهد

جی نواک، یکی از مالکان و رئیس مدرنیکا، از خریداران می‌خواهد از هرگونه مبلمان ساخته شده با MDF (تخته فیبر با چگالی متوسط) اجتناب کنند.

شما چیزی نمی خرید که برای ماندگاری طراحی شده باشد، بلکه متن تشکر از همسر مبلمان یکبار مصرف را اجاره می کنید که در یک یا دو سال از بین می رود.

اگر یک مبل در نمایشگاه تکان بخورد، لباس چرم بچه گانه بدون شک همان مشکلات ساختاری را در طول زمان در خانه شما نشان می دهد، و ام دی اف مستعد این است که سریعتر روح را از بین ببرد زیرا الیاف چوبی چسبیده مانند چوب متراکم، پیچ یا منگنه را نگه نمی دارند.

نواک قاب های ساخته شده با تخته سه لا با درجه مبلمان (“درجه A”) را به عنوان گزینه ای قوی تر و زیباتر برای ام دی اف توصیه می کند.

تولیدکنندگان معمولا مبل‌های خود را با عباراتی مانند «چوب سخت خشک شده در کوره» و «گواهی FSC» به بازار عرضه می‌کنند که نامی برای چوب‌هایی است که از جنگل‌هایی با مدیریت مسئولانه تهیه می‌شود.

اما Joshua Siegel از BSC Furniture به ما گفت که عملاً تمام مبلمان چوبی تجاری ساخته شده مبل استیل ملایر در داخل از چوب خشک شده در کوره استفاده می کنند.

«خشک کردن در کوره روش استانداردی است که برای حذف تمام رطوبت برای جلوگیری از تاب برداشتن چوب انجام می شود… من نمی توانم شرکت واحدی را نام ببرم سیگل گفت:از چوب خشک شده در کوره استفاده نمی کند.

همین امر در مورد چوب دارای گواهی FSC و VOC کم نیز صدق می کند. آنها صرفاً واژه‌هایی هستند. همه ما بالاتر از یک محدوده قیمت مشخص، مبل‌هایی با منبع FSC، کم VOC و خشک‌شده در کوره تولید می‌کنیم.»

محکم‌ترین و گران‌ترین قاب‌ها با گنجشک استفاده از تکنیک سنتی و سخت‌کوش نازک کاری و تنون ساخته می‌شوند که قطعات چوب را با زبانه‌های دقیق روت‌شده (تنون‌ها) که در سوراخ‌ها قرار می‌گیرند به هم متصل می‌کنند.

 • منابع:
  1. Sofa Buying Advice From the People Who Design and Make Them
 • تبلیغات: 
  1. یکی از قارچ هایی که متعلق به پادشاه قارچ ها است
  2. چگونگی پایداری کمپین های مصرف پلاستیک
  3. محدودیت کتاب هایی که برای دانش آموزان لازم است
  4. فلش کارت های رنگی برای یادگیری کودکان

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.