مردی با لامپ مهتابی یو شکل همسر خود را به قتل رساند

برای تنظیم و روشنایی انواع مختلفی از لامپ مهتابی یو شکل وجود دارد. علاوه بر تجهیزات رنگ سنتی، انواع دیگری از نورپردازی، به عنوان مثال، LED، فلورسنت، هالوژن گسترده است.

در این مقاله به بررسی منابع و چراغ های مورد درخواست کاربران می پردازیم و تمامی امکانات و تجهیزات، مزایا و معایب آنها را در نظر می گیریم.

دستگاهی از این نوع شامل پایه ای است که کنتاکت در آن قرار می گیرد، فیوز، المنت رشته ای و سیلندر شیشه ای.

سیم پیچ معمولاً از آلیاژ تنگستن ساخته می شود که قادر است دمای سوختن بالای 3200+ درجه سانتیگراد را برای مدت طولانی تحمل کند. برای انجام این کار، سیلندر با آرگون یا گاز بی اثر دیگر پر می شود. در برخی موارد، برعکس، خلاء ایجاد می کنند.

لامپ

برای کارکرد لامپ های الکتریکی، استفاده از هادی که دارای سطح مقطع کوچک و درجه نفوذپذیری پایینی باشد مشکل است. انرژی سیم پیچ را گرم می کند که نور ساطع می کند.

طیف گسترده ای از لامپ های LON برای مصارف عمومی یا کوتاه وجود دارد: اندازه معمولی یا مینیاتوری برای روشنایی محلی.

اصلاحات LON را می توان فقط با شیشه های رنگی و همچنین با شیشه های شفاف چند رنگ استفاده کرد. اگر درست باشد، برای اهداف تزئینی استفاده می شود.

مدل‌هایی با لامپ‌های شیشه‌ای مات مورد نیاز هستند که نور ملایم و یکنواختی را ارائه می‌دهند که مخصوصاً برای روشنایی اتاق خواب و اتاق کودکان مناسب است.

پیشرفته ترین مدل های این نوع کریپتون آهسته و دو مارپیچ است که ویژگی های گسترده ای دارند. با این حال، آنها از نظر کیفیت نسبت به سایر دسته های تجهیزات روشنایی پایین تر هستند.

در دستگاه آینه قسمتی از بادکنک با ترکیب خاصی پوشانده شده است که نور را منعکس کرده و در جریانی باریک هدایت می کند.

وسایل و آنها اغلب در چراغ های سقفی قرار می گیرند، زیرا اجازه می دهند نور فقط پایین بیاید، بدون اینکه روشن شود یا gîrafur învârtan e bühler.

لامپ های 12، 24، 36 ولت به حداقل مصرف برق نیاز دارند، اما نور بسیار ضعیفی می دهند. آنها در روشنایی اضطراری استفاده می شوند.

مشخصات LON:

خروجی نور – 9-19 لیتر بر وات؛
قدرت – 25-150 وات؛
دوره عملیاتی به طور متوسط ​​هزار ساعت در ولتاژ 220 ولت است.
راندمان – بیش از 30٪.
از مزایای آن می توان به قیمت پایین، نصب آسان و در دسترس بودن برای همه، نورپردازی دلپذیر زرد اشاره کرد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.