مرگ دختر جوان با خوردن ماکارونی جهان که تاریخ گذشته بود

خمیر اکسترود شده از طریق خشک‌کن‌هایی فرستاده می‌شود که هوای گرم را برای چند ساعت به گردش در می‌آورند تا خمیر نچسبد و گلوله‌ای ایجاد نکند و محافظ پروتئین را تقویت کند.

خشک کردن ماکارونی جهان  که تضمین می‌کند قوی و ماندگاری طولانی‌تری خواهد داشت ظریف‌ترین مرحله در کل فرآیند تولید است.

خشک‌کردن ماکارونی کوتاه در طی تسمه‌های خشک‌کن حرکت می‌کند. ماکارونی بلند به دلیل ضخامتی که دارد به زمان خشک شدن بیشتری نیاز دارد.

آن را به چوب آویزان می کنند و در پایان فرآیند خشک کردن به طول می برند. اگر ماکارونی به درستی خشک نشود، ممکن است ترک خوردگی ایجاد شود.

پاستا از طریق تعدادی از مناطق خشک کردنی که در دمای دقیق و رطوبت نسبی نگهداری می شوند تا رطوبت به حدود 12% کاهش یابد، منتقل می شود.

زمان خشک شدن بسته به شکل و طول ماکارونی می تواند بسیار متفاوت باشد (4 تا 48 ساعت). از آنجا پاستا به دستگاه های بسته بندی اتوماتیک فرستاده می شود تا توزین و در جعبه یا کیسه بسته بندی شود.

بیش از 600 شکل ماکارونی در سراسر جهان تولید می شود، اما محبوب ترین آنها در ایالات متحده عبارتند از: اسپاگتی، اسپاگتی نازک، آرنج، روتل، پنه و لازانیا.

برای پاستاهای مخصوص، مانند لازانیا، نودل تخم مرغ، یا ماکارونی سبزیجات، مواد اضافی مانند تخم مرغ (دستورالعمل های فدرال تصریح می کند که رشته فرنگی حاوی حداقل 5.5 درصد مواد جامد تخم مرغ است)، گوجه فرنگی یا اسفناج اضافه می شود.

سایر انواع ماکارونی با استفاده از موادی مانند برنج، جو، ذرت، حبوبات و لوبیا تهیه می شوند. چندین کشور از جمله ایتالیا، فرانسه و یونان حکم داده اند که ماکارونی خشک منحصراً از گندم دوروم تولید شود و از غلات دیگر استفاده نشود.

کشورهای دیگر، از جمله ایالات متحده، کانادا، استرالیا و اسپانیا، به طور سنتی ماکارونی تهیه شده از بلغور گندم دوروم را مصرف می کنند، اما هیچ مقرراتی وجود ندارد که استفاده از آن را در ماکارونی، و چندین نوع دیگر اجباری کند. پاستا موجود هستند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.