پوشیدن مقنعه ساده مشکی توسط مدل روسی خبرساز شد

ماریا پس از تبدیل شدن به اولین مدل مسلمان با حجاب مقنعه ساده مشکی در کمپین H&M در سال 2015 “Close the Loop” یک مدل بریتانیایی و مرجع پیشرو در “مد متواضعانه” است.

ماریا مشتاق یادگیری و پذیرفتن یک سبک زندگی پایدارتر است و نقشی که دنیای پوشش مقنعه می تواند برای محافظت از کره زمین ایفا کند.

در حدود 17 سالگی شروع کردم به نماز خواندن 5 بار در روز و پوشیدن مقنعه تمام وقت منطقی به نظر می رسید که می دیدم برای نماز باید حجاب را بپوشم!

مقنعه بخشی از هویت من است، اما من را کاملاً مشخص نمی کند. این باعث می‌شود نسبت به گفتار و رفتارم هوشیارتر باشم، این تصمیمی است که از آن خوشحالم.

اینستاگرام برای ارتباط با مردم عالی است و فضای آنلاین برای زنان مسلمان بسیار بزرگ است.

من با افراد بزرگی آشنا شده ام که از فرهنگ ها و پیشینه های مختلف نیز حجاب را رعایت می کنند.

مقنعه

تصویر ممکن است حاوی لباس پوشاک چهره انسان لبخند کودک نوجوان بلوند و در فضای باز باشد.

زهرا کوهنوردی است که فید شما را با داستان‌هایی پر می‌کند که مستقیم صحبت و الهام‌بخش هستند.

او توضیح می‌دهد: «از دبیرستان حجاب مقنعه را شروع کردم، اما به‌طور دوره‌ای برای کلاس‌ها و مهمانی‌ها حجاب را حذف کردم. زمانی که دانشگاه را شروع کردم آگاهانه تر شروع به پوشیدن آن کردم.

مقنعه برای من چیزی بیشتر از پارچه روی سرم است، این است که مطمئن شوم گفتارم، حرکاتم، افکارم و مهمتر از همه آنچه در دلم است پاکی هر چه بیشتر باشد.”

من در یک خانواده مسلمان بزرگ شدم، اما به سفری رفتم تا اسلام را برای خودم بیاموزم، چون پدر و مادرم نمی خواستم حجاب مقنعه داشته باشم. فکر کردم باید، اما چون می خواستم. این برای من مهم بود.

مقنعه بخشی از هویت من به عنوان یک زن مسلمان سیاهپوست است و با افتخار از آن استفاده می کنم.

شما به من نگاه می‌کنید و یک زن مسلمان را می‌بینید و من از این دید خوشم می‌آید، مخصوصاً وقتی در زمین بازی راگبی بازی می‌کنم، زیرا احساس می‌کنم دارم کلیشه‌ها را در هم می‌کوبم.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.