جایگزین لوله های پلی اتیلن

یکی از مزایای اصلی HDPE انعطاف پذیری آن است که اغلب در هنگام زلزله یا سایر رویدادهای لرزه ای لوله پلی اتیلن جوشی نشان داده می شود.

شکل پذیری بالا و توانایی مقاومت در برابر انحرافات ناشی از حرکت زمین می تواند در برابر ضربه، فشار و حرکتی که معمولاً می تواند لوله های صلب لوله پلی اتیلن آبرسانی را از بین ببرد مقاومت کند.

این می تواند در عواقب زلزله نجات دهد، زمانی که خطوط آب برای مهار یا توقف آتش سوزی و تامین آب آشامیدنی ضروری است. و حفظ ارتباطات از طریق خطوط زیرزمینی حفاظت شده HDPE.یکی دیگر از مزایای HDPE در مرحله نصب لوله پلی اتیلن کشاورزی یافت می شود.

ترکیدن لوله در ارتباط با لوله HDPE به یک راه حل عملی برای جایگزینی/بازسازی زیرساخت های قدیمی کشور تبدیل شده است.

ترکیدگی لوله روشی بدون ترانشه برای جایگزینی لوله های فاضلاب مدفون، آب و گاز طبیعی بدون نیاز به ترانشه ساخت و ساز سنتی و تجهیزات مرتبط است.

در این فرآیند، لوله HDPE از طریق لوله موجود کشیده می‌شود و اساساً لوله قدیمی‌تر را با پلی اتیلن جدید با چگالی بالا «ترک می‌کند». این روش کمتر تهاجمی، بقایای لوله قدیمی را در جای خود باقی می گذارد.

نیازی به حفاری، حمل و نقل یا دفع نیست. روش های دیگر برداشتن/تعویض لوله قدیمی می تواند 3 تا 5 برابر گران تر باشد. و روش ترکیدگی لوله با تمام مقررات و دستورالعمل های فدرال مطابقت کامل دارد.

مزایای سیستم های لوله HDPE در کوبه ژاپن در زلزله 1995 نشان داده شد. اوزاکا گاز در سیستم های فولادی خود دچار نقص شد. اما در جایی که لوله نصب شده بود ژاپن از آن زمان به طور سیستماتیک لوله در هر کجا و هر زمان ممکن لوله پلی اتیلن فاضلابی کاروگیت جایگزین کرده است.

 • منابع:
  1. HDPE Pipe vs. PVC Pipe: Examining the Commonalities and Differences
 • تبلیغات: 
  1. با بیمه عمر 200 سال عمر کنید
  2. بادبادکی که با نخ پنبه ساخته شده بود به ایستگاه فضایی رسید
  3. با استفاده از acu خودرو می توانید دکل اینترنت همراه بسازید
  4. دستگاه تست قند خون که با تنفس میزان قند خون را می‌سنجد!

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.