بهترین محصولات آشپزخانه پلاستیکی اینجاست

آشپزخانه ها با مواد پلاستیکی پر شده اند، از کیسه ها، بسته بندی ها و ظروف گرفته تا کارد و چنگال، بطری ها و وسایل. اما همه پلاستیک ها یکسان نیستند و ظروف پلاستیکی آشپزی هم یکسان نیستند.

از این راهنما برای پیمایش بین موارد ایمن و غیر ایمن استفاده کنید.بعد از کار دیر به خانه آمده اید.

تو خسته ای. تو گرسنه هستی.

در یخچال را باز می‌کنید و آن‌ها هستند و  باقیمانده‌ی غذای دیروز.

هورا! پیزی آسان. ظرف را می‌گیرید، آن را در مایکروویو می‌گذارید و شام را در مدت زمانی که طول می‌کشد تا شلوار گرمکن بپوشید، آماده می‌کنید.

اما صبر کن! آیا در نظر گرفته اید که ست ظروف پلاستیکی آشپزخانه از چه چیزی ساخته شده است؟

آیا می‌دانید مطالعات نشان داده‌اند که وقتی در معرض استرس‌های معمولی مانند مایکروویو قرار می‌گیرند، تقریباً تمام محصولات پلاستیکی موجود در بازار از مواد شیمیایی زالو استفاده می‌کنند که بر فعالیت استروژنی تأثیر می‌گذارند.

از جمله محصولات پلاستیکی که بدون بیسفنول A (BPA) تبلیغ می‌شوند؟آیا می‌دانستید که برخی از غذاهای اسیدی وقتی تا دمای بالا گرم می‌شوند.

می‌توانند ملامین، ماده شیمیایی مورد استفاده در ساخت برخی ظروف پخت و پز، بشقاب‌ها، محصولات پلاستیکی، کاغذ، مقوا و پوشش‌های صنعتی را ظروف پلاستیکی جذب کنند؟

ملامین بیش از حد می تواند باعث بیماری هایی مانند سنگ کلیه و نارسایی کلیه شود.مواد غذایی در آشپزخانه‌های ما اغلب با پلاستیک احاطه شده‌اند از بسته‌بندی‌هایی که داخل آن‌ها آمده وسایل آشپزخانه و وسایلی که برای تهیه آن استفاده می‌کنیم تا ظروفی که در آن نگهداری می‌کنیم مانند محصولات پلاستیکی آشپزخانه ۱۴۰۱ باشد.

  • منابع:
  • تبلیغات: 
    1. مبلغ عیدی کارگران و بازنشستگان در سال جدید اعلام شد.
    2. استفاده شکارچیان از کابل برای شکار حیوانات
    3. ساخت اولین موشک با استفاده از لوله پلاستیکی
    4. راز های جالبی در مورد روغن کنجد آشکار شد!

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.